1.A muži

TJ Šumavan Vimperk – Tatran Prachatice 1:2 (1:0)

góly: 5. Tischler

sestava: Winter – Samec, Kvapil, Chvosta, Kadlec (46. Frček) – Čech, Pospíchal (K), Tischler, Podskalský (70. Gyürüsi) – Císař (52. Rod), Schwarz

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka: Zápas se pro nás začal vyvíjet velmi dobře a hned v 5. minutě jsme se po trestném kopu Martina Tischlera ujali vedení 1:0. Hned na to jsme po rohovém kopu dali druhý gól, ale ten bohužel pro údajný ofsajd nebyl uznaný. Zápas se lámal v prvních 10 minutách druhého poločasu, kdy jsme zůstali v kabině a hosté nás potrestali dvěma góly. Naše veliké šance na konci zápasu jsme nedokázali proměnit, a proto opět ani v dalším zápase nebodovali.