Z TÁBORA S PLNÝM POČTEM BODŮ

22. kolo KLM

neděle 4. 2. 2018 17:00 – ZS Tábor

HC Tábor B. – HC Vimperk 5:8 (2:4,2:1,1:3)

Góly a nahrávky: 7. Syrovátka (Mich. Jelínek), 17. Mařík (D. Hubáček, R. Ježek), 31. R. Ježek (Mařík), 37. Bouška (Pospíchal, T. Kratochvíl), 56. F. Hubáček – 2. Korous (J. Předota), 10. Korous (J. Předota, J. Sitter), 12. P. Novotný (R. Suchánek ml.), 19. J. Sitter (Paule), 24. P. Novotný (Vítovec), 41. Jiří Lang (Paule), 54. R. Suchánek ml. (R. Sitter), 56. Korous.

Rozhodčí: A. Ondřej – Knor, P. Bělohlav ml.

Vyloučení: 5:5, navíc Mařík (Tábor) do konce

Využití: 1:3

Diváků: 160

Tábor B: Lekeš (21. Mich. Novák) – Růžek, Hastrman, Ošmyk, Brabec, Bouška, Raiterman, F. Hubáček – Mařík, R. Ježek, D. Hubáček, Jankovský, Pospíchal, T. Kratochvíl, Mart. Novák, Mich. Jelínek, Syrovátka, J. Marek. Trenéři Štěpán Kadilák st. a Petr Škulina.

Vimperk: Podskalský – Vítovec, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, Janásek, R. Sitter – Binder (30. Jiří Lang), J. Hanzal, Paule, P. Novotný, R. Suchánek ml., J. Sitter, Fleischman, Korous, Jan Bárta. Trenér Pavel Předota.

Táborské béčko drželo před utkáním s Vimperkem osmou pozici a po páteční porážce v Humpolci si nemohlo dovolit další zaváhání. Hosté se zase chtěli udržet v horní polovině tabulky, která je aktuálně velmi vyrovnaná. Do utkání lépe vstoupili Vimperští borci a získali rychlé vedení. Domácí působili unaveně a hosté efektivně trestali jejich chyby. Po první třetině tak Vimperk zcela po zásluze vedl o dvě branky. Ve druhé části Tábor snížil na 4:5, ale rychlá branka Langa z úvodu třetí třetiny vrátila hostům dvougólové vedení. Zbytek zápasu si Vimperk pohlídal a z Tábora si přivezl důležité tři body za vítězství 8:5.