Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Ukliďme Vimperk

   

   

   

  Podzimní kampaň Ukliďme svět, ukliďme Česko

   

   

   

         V souladu s aktivitami Národní sítě Zdravých měst, které je naše město členem a na základě zmapování problematických částí Vimperka z pohledu úklidu, připravilo město Vimperk další úklidovou akci, tentokrát na sídlišti Míru. Každá vytipovaná lokalita, kterou naleznete v tabulce níže, bude mít opět svého patrona z řad zastupitelů. Pojďte s námi znovu okolí vašich domů, hřišť, zahrádek a garáží vysbírat od odpadků, shrabat či zamést. Akce se bude konat 19. října od 9:00 a úklid se bude týkat, jak je z výše uvedeného patrné, sídliště Míru a jeho bezprostředně přiléhajících lokalit. Stejně jako na jaře potřebujeme dobrovolníky z řad veřejnosti, kteří obětují sobotní dopoledne sice ne obzvlášť příjemné práci, nicméně záslužné ano. Z koho jiného si mají brát příklad naše děti, když ne z nás rodičů a prarodičů. Proto budu ráda za každého, kdo přijde v den konání na místa uvedená v tabulce a pomůže.

   

   

   

         Děkuji Vám za vstřícnost a ochotu společně s námi všemi postupně naplňovat představy a cíle Zdravých měst i u nás ve Vimperku.

   

  Renata Lešková
  odbor ŠK

   

  Sdílet