FK Vodňany – TJ Šumavan Vimperk 3:1 (1:0)

Branky: 14. Moravec, 70. L. Benedikt, 72. Hudák – 48. Tesař.

Rozhodčí: Pravda – Jevčák, Zabilka.

ŽK: 3:4 (Šťastný, L. Benedikt, M. Otepka – Málek, Pospíchal, Děd ml., Rod).

sestava: Vlk – Děd, Pospíchal, Šíp, Čech – Pankratz, Vondrášek (K, 66’ Blahout J.), Rod, Málek – Tesař, Císař (81’ Vintr)

Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:Nepovedl se nám vůbec vstup do zápasu .Domaci měli lepší pohyb a byli o dost důraznější v osobních soubojích. Proto se také zaslouženě ujali ve 14 minutě vedení 1-0. To nás trošku probudilo a podařilo se nám hru vyrovnat. Prvni poločas se dohrát bez nějakých vyložených šanci.

Začátek druhého poločasu se naopak povedl nám a konečně se trefil David Tesař a vyrovnal na 1-1. Od té doby jsme byli lepším týmem a domácí zatlačili na jejich polovinu. Jak to ale ve fotbale chodí nedáš dostaneš a to platilo i dnes. Naše šance góly neskončili a domácí během dvou minut strhli vedení na svoji stranu. Je to veliká škoda, protože minimálně za výkon ve druhem poločase jsme si prohrát nezasloužil. Chtel bych vyzdvihnout výkon Honzi Čecha který patřil mezi naše nejlepší hráče.

{gallery}vimperk/2019/foto_zdenek_formanek/zari/fotbal_muzi_vodnany_vimperk/{/gallery}